Ogrody Zimowe

with Brak komentarzy

OGRODY ZIMOWE

Nasze aluminiowo-poliwęglanowe ogrody zimowe dają praktyczne nieograniczoną swobodę planowania kształtu i doboru wyposażenia dzięki nowatorskiemu zastosowaniu ściany ogrodu z systemu profili PVC firmy SCHUCO oraz dachu z profili aluminiowych z wypełnieniem poliwęglanowym. Ogromny wybór kolorów drewnopodobnych, nadaje wnętrzu przytulny wygląd oraz zwiększą możliwość aranżacji wnętrza. System ten stanowi alternatywę dla dotychczasowych, w pełni aluminiowych ogrodów zimowych.

Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom nie jest to już jedynie luksusowy dodatek, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Starając się sprostać oczekiwaniom Klientów oraz wymaganiom, jakie stawia przed nami współczesny rynek, tworzymy rozwiązania będące połączeniem atrakcyjnej ceny, najwyższej jakości wykonania oraz funkcjonalności, zachowując przy tym bardzo dobre parametru termoizolacyjne.

Do zalet naszego systemowego zastosowanego do budowy ścian ogrodów zimowych należą:

– kolorystyka – drewnopodobna, z zachowaną fakturą drewna,
– izolacja – termiczna i dźwiękowa o doskonałych parametrach,
– elastyczność – w konstrukcji można zamontować wszelkie typy okna i drzwi, nie naruszając jej wartości estetycznej.

Oferujemy również konstrukcję z dachem wykonanym ze szkła. Podobnie jak w naszym poliwęglanowym systemie, konstrukcja ta posiada ściany z profili Schuco PVC, natomiast konstrukcja dachu jest zrobiona z aluminium z wypełnieniem szklanym.

Rodzaje zabudowy ogrodów zimowych: